Konkurs LIMES

Uczniowie zakwalifikowani do następnego etapu
w kategorii: Szkoły Podstawowe klasa 4-6
który odbędzie się w SP14 w Lubinie
19 lutego 2019 o godzinie 09:00

Lp nazwisko i imię klasa i szkoła
1Bagiński Maksym uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowowej nr 9 w Lubinie
2Baran Zuzanna uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
3Błaszczyk Mikołaj uczeń klasy 6 Salezjańskiej SP w Lubinie
4Chęć Michał uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowowej nr 9 w Lubinie
5Chrzanowski Szymon uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowowej nr 9 w Lubinie
6Cybulski Maciej uczeń klasy 4 Salezjańskiej SP w Lubinie
7Dulski Hubert uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
8Dziewiatowski Mateusz uczeń klasy 6 Zespołu Szkół Integracyjnych w Lubinie
9Gałązka Roksana uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej w Raszówce
10Gitler Lena uczennica klasy 4 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
11Gretkierewicz Dawid uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
12Gromek Jakub uczeń klasy 6 Społecznej Szkoły Podstawowej w Lubinie
13Hasulak Kamil uczeń klasy 5 Salezjańskiej SP w Lubinie
14Hejber Michał uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
15Hryniuk Julia uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
16Jamróz Natan uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej w Krzeczynie Wlk.
17Jaśkiewicz Dawid uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
18Kaciuba Mikołaj uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
19Kietla Wiktoria uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
20Kot Weronika uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej w Krzeczynie Wlk.
21Król Kamila uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej w Krzeczynie Wlk.
22Krześniak Mikołaj uczeń klasy 6 Salezjańskiej SP w Lubinie
23Kułaczkowski Adrian uczeń klasy 4 Szkoły Podstawowowej nr 9 w Lubinie
24Kwiatkowski Michał uczeń klasy 5 Zespółu Szkół nr 3 w Lubinie
25Majcher Mikołaj uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej w Szklarach
26Marcinów Urszula uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
27Młynarczyk Patrycja uczeń klasy 5 Salezjańskiej SP w Lubinie
28Musiał Michał uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
29Musielak Piotr uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
30Niowak Mikołaj uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
31Ożóg Jakub uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
32Róg Emilia uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej w Szklarach
33Samulska Oliwia uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
34Sidełko Karol uczeń klasy 5 Salezjańskiej SP w Lubinie
35Solińska Agata uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
36Sośnicki Filip uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowowej nr 9 w Lubinie
37Starzyk Kamil uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
38Stępień Aleksandra uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
39Szafrański Jakub uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
40Szumińska Amelia uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej w Rudnej
41Werbna Julia uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej w Krzeczynie Wlk.
42Wilczek Adrian uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
43Woźniak Nikola uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
44Wróblewski Mateusz uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej w Rudnej
45Wylazowski Hubert uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
46Wysocki Gracjan uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
47Zachara Nadia uczennica klasy 5 Salezjańskiej SP w Lubinie
48Zawadzka Klara uczennica klasy 5 Salezjańskiej SP w Lubinie
49Zielony Paweł uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
50Ziętek Bartosz uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowowej nr 9 w Lubinie
51Ziomek Jakub uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie


Uczniowie zakwalifikowani do następnego etapu
w kategorii: Szkoły Podstawowe klasa 7 i 8 oraz 3 Gim
który odbędzie się w Salezjańska SP w Lubinie
28 lutego 2019 o godzinie 09:00

Lp nazwisko i imię klasa i szkoła
1Banach Joanna uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
2Berlan Jakub uczeń klasy 8 Zespołu Szkół Integracyjnych w Lubinie
3Bobińska Aleksandra uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
4Bodzęta Łukasz uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
5Brzozowiec Zuzanna uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
6Chowaniec Jakub uczeń klasy 7 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
7Cichowska Anna uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
8Czerep Gabriel uczeń klasy 3 Szkoły Podstawowej w Rudnej
9Dygdałowicz Oliwier uczeń klasy 3 III Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami gimnazjalnymi
10Dziatkowiak Maja uczennica klasy 3 Społecznej Szkoły Podstawowej w Lubinie
11Frankowska Maja uczennica klasy 8 Zespółu Szkół nr 3 w Lubinie
12Gromek Natalia uczennica klasy 8 Społecznej Szkoły Podstawowej w Lubinie
13Gronczyńska Kalina uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
14Halusiak Maja uczennica klasy 8 Społecznej Szkoły Podstawowej w Lubinie
15Hariasz Sara uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowowej nr 9 w Lubinie
16Hawrysz Kornel uczeń klasy 3 Salezjańskiej SP w Lubinie
17Kaczmarek Kacper uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
18Kosydor Paulina uczennica klasy 8 Społecznej Szkoły Podstawowej w Lubinie
19Kułaczkowska Patrycja uczennica klasy 3 III Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami gimnazjalnymi
20Kuszmar Alicja uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
21Lech Michalina uczennica klasy 7 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
22Leszczyński Bartosz uczeń klasy 3 Społecznej Szkoły Podstawowej w Lubinie
23Luzar Oliwer uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
24Łuczkowski Piotr uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej w Szklarach
25Makaruś Julita uczennica klasy 8 Salezjańskiej SP w Lubinie
26Malawska Maja uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
27Malinowski Eryk uczeń klasy 3 Szkoły Podstawowej w Rudnej
28Maliszeski Wiktor uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
29Muszyński Maksymilian uczeń klasy 3 Salezjańskiej SP w Lubinie
30Mycan Aleksandra uczennica klasy 3 III Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami gimnazjalnymi
31Olkowicz Aleksander uczeń klasy 3 Salezjańskiej SP w Lubinie
32Pilarska Maja uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej w Rudnej
33Przygoda Maciej uczeń klasy 3 III Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami gimnazjalnymi
34Ryszko Bartosz uczeń klasy 7 Szkoły Podstawowowej nr 9 w Lubinie
35Skawińska Magdalena uczennica klasy 3 III Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami gimnazjalnymi
36Sobuś Dorota uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej w Raszówce
37Starak Dominik uczeń klasy 3 Salezjańskiej SP w Lubinie
38Studzińska Justyna uczennica klasy 3 Gimnazjum Publicznego w Ścinawie
39Surmiak Jakub uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej w Raszówce
40Szafranek Wojciech uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
41Szlakiewicz Natalia uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowowej nr 9 w Lubinie
42Tabin Patryk uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej w Krzeczynie Wlk.
43Tofil Zofia uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
44Trzos Katarzyna uczennica klasy 3 Salezjańskiej SP w Lubinie
45Tyrakowski Tomasz uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
46Uszko Wiktor uczeń klasy 3 Społecznej Szkoły Podstawowej w Lubinie
47Witkowski Tomasz uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
48Zając Maja uczennica klasy 7 Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie
49Ziobroniewicz Joanna uczennica klasy 3 Gimnazjum w Lubinie
50Ziółkowska Oliwia uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej w Krzeczynie Wlk.
51Żabski Przemysław uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowowej nr 9 w Lubinie
52Żurek Wiktoria uczennica klasy 3 Salezjańskiej SP w Lubinie